NATURALNE KOSMETYKI

MAVEXSWISS

Szwajcarskie kosmetyki z certyfikacją medyczną SwissMedics

MAVEXSWISS

MAVEX to Szwajcarska firma, która od 11 lat produkuje i dystrybuuje na całym świecie naturalne kosmetyki wegańskie na bazie ziół leczniczych i roślin alpejskich.

Silna i innowacyjna marka wpisuje się w obecne trendy i zapotrzebowanie świadomych klientów na pielęgnację w nowoczesnym duchu bliskości z naturą, która jednocześnie spełnia najwyższe standardy poparte badaniami klinicznymi.

Kosmetyki MAVEX nie zawierają parabenów, formaldehydów, sztucznych konserwantów, mikroplastiku, silikonów, SLS/SLES, olejów mineralnych ani parafiny.

 Nie są testowane na zwierzętach!

Alpejskie rośliny.

Wielokierunkowość działania produktów MAVEX oszczędza czas i pieniądze. Alpejskie rośliny jako podstawowy składnik produktów.

Składniki aktywne.

Wartościowe składniki aktywne skomponowane w użyciem najnowocześniejszych szwajcarskich technologii.

Badania kliniczne.

Marka spełnia najwyższe standardy poparte badaniami klinicznymi Zakładu Medycyny Wewnętrznej i Terapii Medycznej Uniwersytetu w Pavii.  Produkty MAVEX zawierają cenne ziołowe składniki aktywne i fitokompleks nowej generacji, będący wynikiem najbardziej zaawansowanych szwajcarskich badań i najnowocześniejszych technologii produkcji (biomimetyczna technologia lammellarna).

Zabieg Calluspeeling.

NOWOCZESNY PEDICURE - krok po kroku.

Justyna Olszewska, PodoPlus

PODOLOG

Calluspeeling szwajcarskiej firmy MAVEX , to produkt, który stanowi alternatywę dla mechanicznego oraz chemicznego usuwania zrogowaciałego naskórka. Podczas nieumiejętnej pracy z narzędziami rotacyjnymi i frezarką może dojść do przegrzania głębszych warstw naskórka, co w konsekwencji prowadzi do szybszego i intensywniejszego nawarstwiania się warstwy rogowej, szczególnie w miejscach najbardziej obciążonych. Niekiedy taki sposób zmiękczania twardej warstwy rogowej jest najlepszą metodą postępowania z hiperkeratozami. Calluspeeling stanowi połączenie kwasu glikolowego, mlekowego i wodorotlenku sodu o zasadowym pH, w przeciwieństwie do złuszczających skarpet, które często zawierają kwas salicylowy, nie powoduje widocznego efektu złuszczania naskórka. Jest produktem bezpiecznym, a jego użycie nie niesie ryzyka toksycznego zapalenia skóry. Polecam ten produkt jako sprawdzone i pewne rozwiązanie dla specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Anna Stachecka, Podosana

mgr Kosmetolog / Podolog - szkoleniowiec

Zabieg podologiczny bez użycia skalpela? Niemożliwe? A jednak 🙂 Mavex Calluspeeling® to idealne rozwiązanie dla gabinetów wykonujących zarówno pedicure kosmetyczny jak i podologiczny. System Mavex Calluspeeling® zapewnia pozytywne efekty w walce z nadmiernym rogowaceniem w obrębie stóp i jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny oraz łatwy w obsłudze. Zabieg nie wymaga użycia ostrych narzędzi, a płaty wykorzystywane podczas zabiegu nasączone są odpowiednią ilością, stężeniem i odczynem pH kwasow w postaci zbuforowanego roztworu, ktory ma wlasciwosci rozpuszczajace wiazania miedzykomorkowe, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad lokalizacją oraz ilością złuszczonego podczas zabiegu zrogowaciałego naskórka w przeciwieństwie do tradycyjnych skarpetek złuszczających. Stosowanie tych nieszczęsnych skarpetek często kończy się odparzeniami skóry oraz poważnym osłabieniem bariery naskórkowej. Jeśli najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo i zdrowie Twoich pacjentów, sięgaj po sprawdzone produkty!

SALON URODY CHANTAL

Kosmetolog

Pedicure kwasowy to moja nowa milosc, stopy miekkie i gladkie jak nigdy, a efekt utrzymuje sie bardzo dlugo 😉 Juz nigdy nie zrobie pednicuru bez mavex ! Serdecznie polecam! Aleksandra z Lukowa

Stylownia Salon urody i wizażu

Basia z Chełma

Mavex pedicure system okazał się niezastąpiony w pielęgnacji stóp z problemami nadmiernego rogowacenia. Już po pierwszym zastosowaniu efekt zmiękczenia skóry jest wyraźnie odczuwalny nawet w najtrudniejszych przypadkach. Co ważne z każdym następnym zabiegiem efekty utrzymują się dłużej a klienci cenią komfort gładkich stóp. Zabieg na stałe zagościł w ofercie salonu.

Studio Urody Wenus

Podolog

Zabieg Mavex jest niezwykle komfortowym zabiegiem. Dostarcza naszym klientom pięknych, miękkich stóp. Pozwala usunąć zrogowaciały naskórek bez frezarek. Zabieg wykonywany jest w krótszym czasie niż tradycyjny pedicure. Widząc uśmiech na twarzy naszych klientek z powodu pięknych stóp to czysta przyjemność.

Znajdź Gabinet blisko Ciebie.

   Zostań naszym partnerem.

   Jesteś zainteresowany wprowadzeniem zabiegu do swojego Gabinetu Kosmetycznego? Skontaktuj się z naszym Opiekunem Regionu.

   Kontakt.

   Skontaktuj się z naszym Opiekunem Regionu lub zadaj nam pytanie przez formularz.

    Zamów produkty.

    W celu złożenia zamówienia napisz wiadomość: