NOWOCZESNY PEDICURE

MAVEXSWISS

Zabieg kosmetyczny z certyfikacją medyczną SwissMedics

MAVEX CALLUSPEELING

Zabieg wykonywany jest tylko przez Profesjonalistów w Salonach Kosmetycznych. Cena ustalana jest indywidualnie przez Salon. Znajdź gabinet obok Ciebie.

To przyjemny, a zarazem skuteczny zabieg, który nadaje zniszczonej skórze stóp niespotykaną miękkość. Proste w użyciu płaty nasączone buforowanym roztworem kwasu pozwalają na bezbolesne i niezwykle bezpieczne usunięcie zrogowaciałego naskórka bez podrażnień i łuszczenia. Bezpieczny w przypadku stopy cukrzycowej oraz po chemioterapii

Piękne stopy w 15 minut.

Szybki efekt. Działająca szybko i skutecznie opatentowana, szwajcarska formuła.

Bez frezarki i bez bólu.

Bez użycia noży czy frezarek, eliminuje całkowicie zrogowacenia, pęknięcia i odciski! Nie powoduje podrażnień i łuszczenia

Usuwa odciski i pęknięcia.

Bazuje na zmiękczających, normalizujących proces keratynizacji naskórka zbuforowanych kwasach: glikolowym i mlekowym nie powodując dyskomfortu złuszczania po aplikacji.

Krok 1

APLIKACJA PŁATÓW

Załóż jednorazowe rękawiczki. Nałóż 4 płaty Calluspeeling na zrogowaciałe partie stóp.

Krok 2

OWINIĘCIE FOLIĄ

Ciasno owiń folią spożywczą obie stopy. Zaczekaj 15 minut.

Krok 3

USUNIĘCIE ZROGOWACEŃ

Usuń 1 płat z pierwszej stopy (usuwamy jednorazowo tylko jeden płat: pozostaw resztę tak jak są). Usuń zmiękczone zrogowacenia używając szpachelki.

Krok 4

PIŁOWANIE

Naklej wymienny wkład na pilniku. Piłuj szybko, mocno dociskając pilnik do obszaru stopy aż do momentu w którym zrolowana, zrogowaciała zostanie całkowicie usunięta. Powtórz krok 3 i 4 aż do usunięcia wszystkich płatów.

Krok 5

MASAŻ KREMEM

Dobrze umyj stopy używając ciepłej wody lub ciepłego kompresu. Upewnij się że płyn z płatów został w całości usunięty ze skóry. osusz skórę. Nałóż Daily Care Foot Cream i delikatnie wmasuj w całą stopę aż do całkowitego wchłonięcia.

Film instruktażowy.

ZABIEG KROK PO KROKU

Justyna Olszewska, PodoPlus

PODOLOG

Calluspeeling szwajcarskiej firmy MAVEX , to produkt, który stanowi alternatywę dla mechanicznego oraz chemicznego usuwania zrogowaciałego naskórka. Podczas nieumiejętnej pracy z narzędziami rotacyjnymi i frezarką może dojść do przegrzania głębszych warstw naskórka, co w konsekwencji prowadzi do szybszego i intensywniejszego nawarstwiania się warstwy rogowej, szczególnie w miejscach najbardziej obciążonych. Niekiedy taki sposób zmiękczania twardej warstwy rogowej jest najlepszą metodą postępowania z hiperkeratozami. Calluspeeling stanowi połączenie kwasu glikolowego, mlekowego i wodorotlenku sodu o zasadowym pH, w przeciwieństwie do złuszczających skarpet, które często zawierają kwas salicylowy, nie powoduje widocznego efektu złuszczania naskórka. Jest produktem bezpiecznym, a jego użycie nie niesie ryzyka toksycznego zapalenia skóry. Polecam ten produkt jako sprawdzone i pewne rozwiązanie dla specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Anna Stachecka, Podosana

mgr Kosmetolog / Podolog - szkoleniowiec

Zabieg podologiczny bez użycia skalpela? Niemożliwe? A jednak 🙂 Mavex Calluspeeling® to idealne rozwiązanie dla gabinetów wykonujących zarówno pedicure kosmetyczny jak i podologiczny. System Mavex Calluspeeling® zapewnia pozytywne efekty w walce z nadmiernym rogowaceniem w obrębie stóp i jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny oraz łatwy w obsłudze. Zabieg nie wymaga użycia ostrych narzędzi, a płaty wykorzystywane podczas zabiegu nasączone są odpowiednią ilością, stężeniem i odczynem pH kwasow w postaci zbuforowanego roztworu, ktory ma wlasciwosci rozpuszczajace wiazania miedzykomorkowe, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad lokalizacją oraz ilością złuszczonego podczas zabiegu zrogowaciałego naskórka w przeciwieństwie do tradycyjnych skarpetek złuszczających. Stosowanie tych nieszczęsnych skarpetek często kończy się odparzeniami skóry oraz poważnym osłabieniem bariery naskórkowej. Jeśli najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo i zdrowie Twoich pacjentów, sięgaj po sprawdzone produkty!

SALON URODY CHANTAL

Kosmetolog

Pedicure kwasowy to moja nowa milosc, stopy miekkie i gladkie jak nigdy, a efekt utrzymuje sie bardzo dlugo 😉 Juz nigdy nie zrobie pednicuru bez mavex ! Serdecznie polecam! Aleksandra z Lukowa

Stylownia Salon urody i wizażu

Basia z Chełma

Mavex pedicure system okazał się niezastąpiony w pielęgnacji stóp z problemami nadmiernego rogowacenia. Już po pierwszym zastosowaniu efekt zmiękczenia skóry jest wyraźnie odczuwalny nawet w najtrudniejszych przypadkach. Co ważne z każdym następnym zabiegiem efekty utrzymują się dłużej a klienci cenią komfort gładkich stóp. Zabieg na stałe zagościł w ofercie salonu.

Studio Urody Wenus

Podolog

Zabieg Mavex jest niezwykle komfortowym zabiegiem. Dostarcza naszym klientom pięknych, miękkich stóp. Pozwala usunąć zrogowaciały naskórek bez frezarek. Zabieg wykonywany jest w krótszym czasie niż tradycyjny pedicure. Widząc uśmiech na twarzy naszych klientek z powodu pięknych stóp to czysta przyjemność.

Znajdź Gabinet blisko Ciebie.

   Zostań naszym partnerem.

   Jesteś zainteresowany wprowadzeniem zabiegu do swojego Gabinetu Kosmetycznego? Skontaktuj się z naszym Opiekunem Regionu.

   Kontakt.

   Skontaktuj się z naszym Opiekunem Regionu lub zadaj nam pytanie przez formularz.

    Zamów produkty.

    W celu złożenia zamówienia napisz wiadomość: